Rondell – Історія бренда

22.03.2021 від admin 0

Rondell

Rondell – Історія бренда. Чому Rondell прийшов на український ринок? Адже сьогодні на українському ринку вже присутня велика кількість марок металевого посуду.
Відзначитися можна тільки за рахунок пропозиції чогось принципово нового, кращого, того, чого не вистачає сучасній господині на кухні. Саме тому тепер Rondell в Україні. На сьогоднішній день Rondell це експерт в області розробки новітніх технологій для посуду, а також розробки сучасного привабливого дизайну.
У 1988 році був побудований завод Rondell GmbH в місті Salzgitter в області Нижньої Саксонії Німеччині. З метою розробки і застосування передових технологій у своїй посуді Rondell починає співпрацю з одним з провідних університетів Німеччини в місті Tübingen.
Tübingen називають містом-університетом, оскільки університет був заснований в 1477 році і займає більшу частину міста. Чверть населення цього міста – студенти.
Є така німецька приказка: “Не в Тюбінгені є університет, а Тюбінген – це університет.”

Район Нижня Саксонія, в якому знаходиться місто Salzgitter, прославився виробництвом зброї. Візитною карткою Нижньої Саксонії 14 – 16 століть був лицарський кинджал Rondell, який був відомий своєю надійністю, практичністю і красою. Саме тому можна сказати, що традиції і краса лицарського зброї знайшли своє продовження в посуді Rondell.
Засновником ТМ Rondell є Густав Шмідт, власник мережі готелів і ресторанів в Західній Європі, стилізованих під лицарську епоху. У 1988 році Густав Шмідт будує завод в Нижній Саксонії, в місті Salzgitter, біля найбільшого в Європі родовища корисних копалин.
Завод з виробництва професійного посуду для приготування їжі. Посуд Rondell призначена для професійних кухарів виробляється з використанням новітніх технологій і швидко завойовує визнання майстрів.
У 2005 році Густав Шмідт приймає чергове епохальне рішення: налагодити випуск посуду для дому, з використанням технологій, що застосовуються у виробництві професійного посуду.

Історія бренду Rondell

Клинок Rondell

Середні століття. Час хрестових походів і кровопролитної боротьби за владу. Лицарі з усієї Європи їдуть до Німеччини, в якій знамениті збройові майстри Нижньої Саксонії роблять легкий і надійний кинджал, що володіє нищівною силою в бою. Ім’я кинджалу: Rondell.

Густав Шмідт, власник мережі готелів і ресторанів в Західній Європі, стилізованих під лицарську епоху, в 1988 році будує завод в Нижній Саксонії, в місті Зальцгиттере, біля найбільшого в Європі родовища корисних копалин.

завод Rondell

Завод з виробництва професійного посуду для приготування їжі. Посуд для професійних кухарів виробляється з використанням новітніх технологій і швидко завойовує визнання майстрів.

У 2005 році Густав Шмідт приймає чергове епохальне рішення: налагодити випуск посуду для дому, з використанням технологій, що застосовуються у виробництві професійного посуду.

Rondell активно співпрацює з найстарішим європейським університетом в місті Тюбінгені. Що дозволяє йти в ногу з останніми досягненнями науки і техніки.

Завдяки цій співпраці R & ouml; ndell завжди першим впроваджує сучасні технології у виробництво посуду.

Хронологія

1988 – запуск заводу в Німеччині. Початок виробництва професійного посуду Rondell.
1991 – Rondell запускає лінію по виробництву алюмінієвого посуду.
2002 – Rondell створює посуд з потрійним корпусом.
2002 – Rondell дає гарантію 25 років на посуд зі сталі.
2003 – Rondell починає виробництво посуду з анодованого алюмінію.
2004 – Rondell використовує титановий елемент в антипригарним покриттям, що робить посуд міцної, довговічної, абсолютно безпечною.
2005 – Rondell створює лінійки для побутового використання, а не тільки для професіоналів.
2006 – це вже не “історія”. Це професійні технології для вашого будинку.
2006 – Голдер Електронікс стає ексклюзивним дистрибутором Rondell на території країн СНД і Східної Європи.

Rondell – Історія бренда

Перейти на головну сторінку Каталогу продукції Rondell.