Термокружки

Термокружки

Навіщо люди прагнуть купити термокружки? Саме вони дозволяє насолоджуватися теплим питтям в дорозі або будь-якому місці і в будь-який час. Особливо це актуально у туристів, працівників офісу і спортсменів. Підходить для чаю, кави і будь-яких гарячих напоїв.

Пристрій Термостакан з кришкою уможливлює його використання на ходу. Завдяки невеликим габаритам стакан легко поміщається в сумку, кишеню рюкзака, тримач на велосипеді або в автомобільну підставку. Термоизоляционная конструкція гуртки досить довго збережуть температуру рідини. Це відбувається за рахунок наявності подвійної стінки (в металевих моделях), що створює відстань між колбою і корпусом.

Кружка-термос – по-справжньому корисний подарунок для активних людей. Залежно від смаку і переваги, можна підібрати стильну класичну або незвичайну модель з оригінальним оформленням.

В даний час особливу популярність завдяки відомій кав’ярні отримали термокружки тамблер (у нас їх також помилково називають тумблер) – легкі пластикові гуртки, особливо зручні в дорозі.

Відображаються усі з 8 результатів