Rondell UA

26.03.2021 від admin 0

Rondell UARondell

Чому Rondell прийшов на український ринок? Адже сьогодні на українському ринку вже присутня велика кількість марок металевого посуду.
Відзначитися можна тільки за рахунок пропозиції чогось принципово нового, кращого, того, чого не вистачає сучасній господині на кухні. Саме тому тепер Rondell в Україні. На сьогоднішній день Rondell – це експерт у галузі розробки новітніх технологій для посуду, а також розробки сучасного привабливого дизайну.
У 1988 році був побудований завод Rondell GmbH в місті Salzgitter в області Нижньої Саксонії Німеччини. З метою розробки та застосування передових технологій у своїй посуді Rondell починає співпрацю з одним з провідних університетів Німеччини в місті Tübingen.
Tübingen називають містом-університетом, оскільки університет був заснований в 1477 році і займає більшу частину міста. Чверть населення цього міста – студенти.
Є така німецька приказка: “Не в Тюбінгене є університет, а Тюбінген – це університет.”.

Район Нижня Саксонія, в якому знаходиться місто Salzgitter, прославився виробництвом зброї. Візитною карткою Нижньої Саксонії 14-16 століть був рицарський кинджал Rondell, який був відомий своєю надійністю, практичність і красою. Саме тому можна сказати, що традиції та краса лицарського зброї знайшли своє продовження в посуді Rondell.
Засновником ТМ Rondell є Густав Шмідт, власник мережі готелів та ресторанів в Західній Європі, стилізованих під рицарські епоху. У 1988 році Густав Шмідт будує завод в Нижній Саксонії, в місті Salzgitter, біля найбільшого в Європі родовища корисних копалин.
Завод по виробництву професійної посуду для приготування їжі. Посуд Rondell призначена для професійних кухарів виробляється з використанням новітніх технологій і швидко завойовує визнання майстрів.
У 2005 році Густав Шмідт приймає чергове эпохальное рішення – налагодити випуск посуду для дому, з використанням технологій, які застосовуються у виробництві професійного посуду.

Rondell – Професійні технології для кухні доступні кожному!

Перейти на головну сторінку Каталога продукції Rondell.