Сталь 18/10

26.03.2021 від admin 0

Характерні особливості посуду Rondell зі сталі 18/10

Сталь 18/10

Посуд Röndell виготовлен ​​з першокласної неіржавіючої сталі 18/10 з застосуванням передових і традиційних технологій. Сталь з таким сплавом широко використовується у всьому світі і завдяки своїм властивостям часто називається “хірургічної». Вироби з нержавіючої сталі виключно міцні, гігієнічні, не схильні до корозії і хімічно стійкі по відношенню до органічних кислот, солей і лугів.
Унікальна технологія застосування тришарового матеріалу дозволяє рівномірно розподіляти і зберігати тепло по стінках і дну посуду (серія Evolution), що забезпечує рівномірне приготування їжі, виключаючи пригорання по краях при непрожареної в середині. Крім того, застосування таких матеріалів забезпечує більш швидке приготування страв. Посуд продовжує готувати навіть після вимкнення плити. Час готування скорочується на 30%! Це дозволить Вам скоротити витрати на енергію і заощадить Ваш час.
Для посиленою акумуляції тепла і правильного розподілу його по поверхні посуду ми застосували унікальний 2-х етапний метод “технології потрійного дна». Спочатку алюмінієвий диск “вштамповивается» в сталеве підстава дна, а потім для збільшення міцності додатково “вплавляется» в нього.
Готуючи при щільно закритій кришці, ви акумулюєте тепло і забезпечуєте замкнутий цикл
пароутворення, створюючи тим самим “ефект російської печі». В нашій посуді можна готувати без використання масла і води або ж з їх мінімальною кількістю, що дозволяє зберегти натуральний смак продуктів. При такому способі готування зберігаються всі вітаміни і мінеральні речовини. Готуйте здорову їжу!
При правильному співвідношенні розмірів конфорки і розмірів посуду, а також при використанні
помірного вогню сталеві ручки тривалий час залишаються прохолодними. При тривалому інтенсивному нагріванні ми радимо користуватися прихватками.
З відмітками літражу на внутрішніх стінках посуду Ви легко зможете дотримуватися пропорції рецептури без застосування додаткових предметів.
Плавний перехід від дна посуду до її стінок: для Вашої зручності при помішуванні і митті.
Ергономічний дизайн і функціональність посуду дозволить Вам насолоджуватися процесом приготування Ваших улюблених блюд.Текст нового матеріалу.

 

Перейти на главную страницу Каталога продукции Rondell.