Антипригарне покриття TriTitan

TriTitan

Антипригарне покриття TriTitan. Rondell використовує передові технології в свойому посуді. Однією з них є розробка всемирно відомої компанії Whitford – покриття TriTitan.

Це покриття, що використовується в алюмінієвому посуді Rondell, на сьогоднішній день є лідером за тривалістю служби, надійності, міцності і безпеки для людини.

Антипригарне покриття TriTitan

 • Покриття TriTitan наноситься методом розпилення під високим тиском, забезпечуючи жорстке зчеплення з поверхнею металу! Гарантія тривалого терміну служби використанні.
 • Антипригарне покриття TriTitan наноситься в три шари, загальна товщина яких становить 43 мкм. Сьогодні це найтовстіше антипригарне покриття серед усіх відомих виробників! Гарантія високої надійності.
 • Антипригарне покриття TriTitan в своїй структурі має атоми титану. Це дозволяє використовувати металеві аксесуари! Гарантія високої ізностойкості.
 • Титан – абсолютно безпечний для людини елемент. Оксид титану додають навіть в губну помаду.
  Trititan З давніх-давен титан був відомий своєю міцністю і легкістю. Є версія, що цей метал через свою довговічності був названий по імені безсмертних героїв давньогрецьких міфів Титанів. Фахівці лабораторій по винаходу покриттів вирішили додати титан в структуру ПТФЕ для збільшення його зносостійкості. Результати перевершили всі очікування. Завдяки високій міцності титану стало можливо знімати їжу металевими столовими приборами і лопатками без шкоди для антипригарного покриття.  Перед нанесенням антипригарного покриття застосовується технологія аеродинамічного впливу абразивом в анаеробної середовищі.
  Відбувається обробка поверхні металу струменем азоту з абразивним матеріалом (піскоструминна обробка) в безповітряному просторі. При цьому поверхня посуду стає нерівномірною: до нього легко пристає антипригарне покриття. Після цього проводиться нанесення антипригарного покриття на оброблену поверхню методом розпилення. Молекули утворюють міцні міжмолекулярні зв’язки. Як результат отримуємо, покриття
  – що не сколюється
  – що не відшаровується
  – володіє великою довговічністю
  Перейти на головну сторінку Каталогу продукції Rondell.