Проекты UA

26.03.2021 від admin 0

Проекты

Школа кулінарної майстерності
Школа кулінарної майстерності
Школа кулінарної майстерності
Професійний німецький посуд Rondell виступає спонсором Школи кулінарної майстерності видавничого дому Вкусная Життя (журнали “Гастрономъ”, “Школа Гасторонома”, “Колекція рецептів” та інші). Школа кулінарної майстерності – це досвідчені і доброзичливі викладачі, насичена й актуальна програма, перевірені рецепти популярних і корисних страв, які слухачі Школи можуть втілити і спробувати в приємній компанії.

Викладають у школі кухарі-консультанти журналів “Гастрономъ” і “Школа гастроному”, шеф-кухаря московських ресторанів і відомий кондитер Олександр Селезньов. Відвідування майстер класів у Школі кулінарної майстерності – це оригінальне і пізнавальне проведення дозвілля. У програмі понад сорок тематичних занять. Цілком підтримуючи підвищення рівня кулінарної культури, посуд Rondell виступила спонсором Школи, надавши для її класів широкий асортимент посуду. Тепер слухачі Школи кулінарної майстерності будуть вчитися готувати смачні страви виключно на посуді Rondell!

Книга “Супы та жаркоє”

У рамках спільного проекту Rondell і Readers Digest вийшла у світ книга “Супи та жаркоє”.
Чудово виданий альбом кулінарних рецептів стане чудовим подарунком для всіх шанувальників готувати. Рецепти для книги відбиралися з урахуванням концепції Rondell – це страви, які можна приготувати швидко, не витрачаючи багато зусиль, але процес створення кулінарного шедевру буде при цьому творчим та Супи і жаркоеінтересним, а результат кращим.Супы и жаркое

Згідно з дослідженнями, проведеними в Росії, частіше за все у нас готують супи чи тушковані страви: рагу, печеня і т.п. Частково це можна пояснити особливостями нашого клімату та історичними передумовами. Ці страви прекрасно засвоюються, чудово зігрівають і насичують в холодну пору року, а також їх завжди було легко приготувати в російській печі. Супи і тушковані страви поєднують в одному корисному для здоров’я полумискові необхідні для організму людини вітаміни і мінерали, зберігаючи поживні речовини, що містяться у свіжих інгредієнтів в чудово смачною та духмяної рідини. Саме тому, самий продаваний асортимент посуду в Росії – це каструлі і Сотейник, саме та посуд, в якій варять супи і готують тушковані страви. А найякісніші каструлі і Сотейник виробляються, звичайно ж, під маркою Rondell. Саме тому Rondell взяв участь у проекті по випуску цього кулінарного альбому. Кожен рецепт постачений описом той лінійки посуду Rondell, в якій дане блюдо вийде найкращим чином. Також кожен рецепт постачений врізку “їжте на здоров’я” – в ній наводяться деякі гастрономічні поради, вказується якими вітамінами і мінералами багате на те або інше блюдо.

Книга кулінарних рецептів від Rondell – це справжня енциклопедія з правильного харчування, вона розповідає, як побудувати здоровий і збалансований раціон, як приготувати смачне блюдо, зберігши максимум корисних речовин, ділиться секретами професійних кухарів – як правильно нарізати і обробити продукти, скільки калорій і вітамінів міститься в кожній порції приготованого страви. І навіть підходить дане блюдо для вегетаріанців! А словник діетологіческіх термінів буде корисним для всіх людей, що піклуються про своє здоров’я, і розуміють, що “ми – це те, що ми їмо” ©. Окремо хочеться сказати про оформлення альбому – він не тільки оснащений чудовими ілюстраціями, його обкладинка спеціально розроблена, з урахуванням того, що книги рецептів, найчастіше використовуються на кухні, де на книжку легко капнуть водою або пролити на неї соус. Унікальна поверхню м’якою та гнучкою обкладинки дозволяє протерти альбом “Супи та жаркоє” влажной тряпочку, і книга знову буде як нова. Альбом “Супи та жаркоє” – це книга корисних для здоров’я рецептів, в якій представлена найбагатша палітра супів і безліч казково апетитних тушкованих страв.

Перейти на головну сторінку Каталога продукції Rondell.